Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
| Založeno | 29.04.2003 |
| IČO | 70978352 |
| Datová schránka | 5j6mf89 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 359 smluv za celkem 194 mil. Kč;
12 smluv má zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
13,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 1 | 1 605 973 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 1 420 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEB REKON účto s.r.o. | 1 | 2 613 600 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 1 | 1 605 973 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 1 | 1 260 000 Kč |
| PAPERMAX,s.r.o. | 1 | 466 000 Kč |
| Vaculíková Miroslava | 1 | 250 000 Kč |
| 23926384 | 2 | 163 000 Kč |
| Bidfood Czech Republic s.r.o. | 1 | 145 000 Kč |
| Miroslav Straka | 1 | 122 000 Kč |
| ZUMI reklama s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| GREX service, s.r.o. | 1 | 110 000 Kč |
| Sportovní akademie Ostrava, z.s. | 1 | 97 858 Kč |
| Jazyková škola Trinity s.r.o. | 1 | 93 000 Kč |
| Petr Čecháček | 1 | 70 000 Kč |
| Patrik Liďák | 1 | 67 000 Kč |
| Miroslav Vlček | 1 | 65 824 Kč |
| Vršák s.r.o. | 1 | 58 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 16 | 6 047 734 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 1 260 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,12 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 14 774 155 Kč |
| Školení a kurzy | 25 | 4 163 834 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 2 684 973 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 905 149 Kč |
| Energie | 2 | 1 624 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 397 518 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 1 384 550 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 783 639 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 449 494 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 95 000 Kč |
| IT | 1 | 65 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 40 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 42 | 16 996 550 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 8 774 155 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 1 976 312 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 897 149 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 514 188 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 449 494 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 17 548 311 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 5 735 847 Kč |
| Energie | 2 | 4 025 047 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 3 049 800 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 2 372 360 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 034 865 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 580 100 Kč |
| Nábytek | 1 | 895 670 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 725 730 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 600 393 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 423 500 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 68 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 10 | 21 848 504 Kč |
| Veolia Komodity ČR, s.r.o. | 2 | 4 025 047 Kč |
| Nina Maršíková | 1 | 2 372 360 Kč |
| Certero IT Solutions s.r.o. | 3 | 2 139 671 Kč |
| Petr Gabzdyl | 2 | 1 194 000 Kč |
| Obchodní akademie a Česko - anglická základní škola s.r.o. | 1 | 1 050 000 Kč |
| STRAKOŠ nábytek s.r.o. | 1 | 895 670 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 3 | 868 500 Kč |
| Robert Najdek | 2 | 815 730 Kč |
| GATTOM - M.T.G. s.r.o. | 2 | 760 500 Kč |
| BK SNAKES OSTRAVA z.s. | 1 | 579 465 Kč |
| Ing. Jozef Sedlák | 1 | 520 296 Kč |
| SHARP CENTRUM Ostrava s.r.o. | 1 | 405 400 Kč |
| AMEREX trade s.r.o. | 1 | 396 500 Kč |
| Pavel Vaněk | 1 | 263 000 Kč |
| TOPMAPY, s.r.o. | 1 | 116 000 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 105 000 Kč |
| DATRON, a.s. | 1 | 104 000 Kč |
| ZUMI reklama s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| Wat14 s.r.o. | 1 | 95 870 Kč |
| SUN Outdoor, spolek | 1 | 81 360 Kč |
| Cloverleaf school s.r.o. | 1 | 72 750 Kč |
| Tomáš Łukasik | 1 | 69 000 Kč |
| AQUA-AGRO SERVIS, s.r.o. | 1 | 68 000 Kč |
| Gymnastický klub Vítkovice, z.s. | 1 | 60 000 Kč |
| INFRA, s.r.o. | 1 | 55 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 17 548 311 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 33 | 17 211 119 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 3 049 800 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 650 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 600 393 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 23 | 9 192 682 Kč |
| Školení a kurzy | 16 | 4 056 659 Kč |
| Nábytek | 1 | 3 997 500 Kč |
| Energie | 2 | 2 100 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 837 500 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 1 807 800 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 703 973 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 370 431 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 400 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 217 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 196 215 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 33 | 25 319 346 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 196 215 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 46 | 48 417 722 Kč |
| Školení a kurzy | 22 | 5 951 155 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 5 236 440 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 3 392 413 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 2 029 421 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 1 106 675 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 400 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 242 000 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 82 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 60 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 44 | 19 628 439 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 4 204 797 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 2 981 440 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 156 022 Kč |
| Statutární město Ostrava | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 9,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 9 042 880 Kč |
| Školení a kurzy | 25 | 5 927 233 Kč |
| Energie | 1 | 4 900 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 610 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 5 | 6 183 290 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 4 900 000 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 1 | 3 080 000 Kč |
| Tomáš Gelnar | 2 | 708 378 Kč |
| Petr Gabzdyl | 1 | 610 000 Kč |
| StraSve s.r.o. | 1 | 603 318 Kč |
| Izango CZ s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 583 220 Kč |
| BK SNAKES OSTRAVA z.s. | 1 | 506 015 Kč |
| Jaroslav Hovorka | 2 | 499 700 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 3 | 498 000 Kč |
| Construct Business s.r.o. | 2 | 481 219 Kč |
| Obchodní akademie a Česko - anglická základní škola s.r.o. | 1 | 450 120 Kč |
| Leo Henáč | 1 | 312 000 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 220 410 Kč |
| Jiří Nováček | 1 | 168 910 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 159 778 Kč |
| Petr Kula | 1 | 121 000 Kč |
| Střední odborná škola ochrany osob a majetku s.r.o. | 1 | 115 000 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 100 000 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 96 390 Kč |
| floorcolor s.r.o. | 1 | 88 000 Kč |
| Miroslav Vlček | 1 | 75 000 Kč |
| Akademie FC Baník Ostrava z. s. | 1 | 71 335 Kč |
| SUN Outdoor, spolek | 1 | 69 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 27 | 14 296 823 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 5 962 880 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 220 410 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 64 | 22 496 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 962 880 Kč |
| Školení a kurzy | 15 | 2 816 186 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 988 460 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 893 540 Kč |
| IT Hardware | 2 | 752 916 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 530 283 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 5 | 6 357 024 Kč |
| BK SNAKES OSTRAVA z.s. | 3 | 1 116 835 Kč |
| 1 | 652 916 Kč | |
| Air - Klimont s.r.o. | 1 | 602 523 Kč |
| Milan Novák | 1 | 538 460 Kč |
| Radim Holuša | 1 | 530 283 Kč |
| Petr Gabzdyl | 2 | 450 000 Kč |
| Jaroslav Hovorka | 2 | 391 000 Kč |
| Obchodní akademie a Česko - anglická základní škola s.r.o. | 1 | 322 260 Kč |
| STRAKOŠ nábytek s.r.o. | 1 | 213 336 Kč |
| Velkoobchod Zajac, s.r.o. | 2 | 211 000 Kč |
| Construct Business s.r.o. | 2 | 170 000 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 1 | 134 412 Kč |
| Školní zájezdy, s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 70 000 Kč |
| Akademie FC Baník Ostrava z. s. | 1 | 68 000 Kč |
| Dagmar Konečná | 1 | 67 216 Kč |
| Jiří Konečný | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 5 962 880 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 23 | 5 708 241 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 394 144 Kč |
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,16 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 149 | 270 706 787 Kč |
| Nábytek | 64 | 136 576 993 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 22 | 8 759 975 Kč |
| Školení a kurzy | 26 | 4 774 818 Kč |
| Služby závodních jídelen | 22 | 1 452 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 868 550 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 792 566 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 550 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 444 118 Kč |
| IT Hardware | 2 | 357 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 157 300 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 140 000 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 113 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 100 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 47 | 13 552 166 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 534 262 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 17,24 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 22 | 29 119 555 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 86 | 22 452 232 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 5 962 880 Kč |
| Školení a kurzy | 17 | 3 737 849 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 22 | 2 493 274 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 476 091 Kč |
| Kancelář | 1 | 265 505 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 64 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 5 | 6 438 971 Kč |
| Irena Swiechová | 1 | 1 200 000 Kč |
| Jaroslav Hovorka | 2 | 608 921 Kč |
| Jaroslav Strakoš | 2 | 531 505 Kč |
| Jiří Konečný | 3 | 481 840 Kč |
| Petr Kořízek | 2 | 425 194 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 413 091 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 2 | 382 184 Kč |
| STABA-SERVIS spol. s r. o. | 1 | 362 615 Kč |
| Avatar group s.r.o. | 1 | 361 711 Kč |
| SUNNY WOOD Ostrava, s.r.o. | 2 | 303 600 Kč |
| Petr Kula | 1 | 211 500 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 1 | 120 274 Kč |
| Last resort s.r.o. "v likvidaci" | 2 | 118 454 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 75 634 Kč |
| Jan Hopp | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jiří Nováček | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 5 962 880 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 24 | 5 183 433 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 476 091 Kč |
| dm Software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 359 | 1 235 041 343 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 423 | 195 718 401 Kč |
| Dary a dotace | 338 | 156 463 535 Kč |
| Stavebnictví | 169 | 84 382 407 Kč |
| IT Hardware | 85 | 23 428 482 Kč |
| Školení a kurzy | 13 | 2 567 557 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 340 010 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 168 974 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 62 073 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 22 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 6 | 6 394 631 Kč |
| Richard Kubík | 3 | 877 565 Kč |
| Petr Gabzdyl | 2 | 448 200 Kč |
| Avatar group s.r.o. | 1 | 360 602 Kč |
| STABA-SERVIS spol. s r. o. | 1 | 360 142 Kč |
| Petr Kořízek | 1 | 340 010 Kč |
| Jaroslav Strakoš | 1 | 331 207 Kč |
| Patrik Bartoš | 1 | 235 681 Kč |
| KOVO KM machining s.r.o. | 1 | 218 111 Kč |
| Daniel Čampa | 1 | 141 923 Kč |
| Leo Henáč | 1 | 135 520 Kč |
| D&S - Logistics s.r.o. | 1 | 120 246 Kč |
| Roman Křivonožka | 1 | 91 960 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava-Hrabůvka, A. Kučery 20, příspěvková organizace | 1 | 73 181 Kč |
| SYSTEMCONTROL s.r.o. | 1 | 62 073 Kč |
| TOP Priority s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| SUN Outdoor, spolek | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 5 962 880 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ostrava - Bělský Les, B. Dvorského 1, příspěvková organizace | 21 | 3 965 395 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 431 751 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |