Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. zaniklý subjekt.
| Založeno | 11.04.2003 |
| Zaniklo | 01.08.2021 |
| IČO | 70978379 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 88 smluv za celkem 20 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
15,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 170 740 Kč |
| Zemědělství | 1 | 529 996 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 180 314 Kč |
| Nábytek | 1 | 119 841 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 112 439 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 170 740 Kč |
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 7 | 1 205 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 2 | 2 170 740 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 529 996 Kč |
| STAPAS GROUP, s.r.o. | 3 | 390 298 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 119 841 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 1 | 93 000 Kč |
| ELEKTRO - Vajdík spol. s r.o. | 1 | 72 579 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 170 740 Kč |
| IT Hardware | 3 | 756 010 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 675 966 Kč |
| Zemědělství | 1 | 539 966 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 394 789 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 277 160 Kč |
| Nábytek | 2 | 187 507 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 14 | 2 664 565 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 170 740 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 320 434 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 4 | 2 491 174 Kč |
| LXL COMPUTER, s.r.o. | 2 | 665 010 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 539 966 Kč |
| STAPAS GROUP, s.r.o. | 2 | 394 922 Kč |
| RRS JELENOVSKÁ, a.s. | 1 | 277 160 Kč |
| Josef Raška | 1 | 189 668 Kč |
| Clear World s.r.o. | 1 | 153 600 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 120 014 Kč |
| amethyst.cz, s.r.o. | 1 | 91 000 Kč |
| Učebnice Vaníček s.r.o. | 1 | 89 080 Kč |
| ELEKTRO - Vajdík spol. s r.o. | 1 | 76 652 Kč |
| Merkur Interier s.r.o. | 1 | 67 493 Kč |
| MFK VÍTKOVICE z.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 570 274 Kč |
| Zemědělství | 1 | 529 569 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 240 294 Kč |
| IT Hardware | 2 | 198 869 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 84 700 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 11 | 1 319 684 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 304 022 Kč |
| Krajské zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a informační centrum, Nový Jičín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 10 | 1 540 516 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 1 | 529 569 Kč |
| STAPAS GROUP, s.r.o. | 3 | 304 000 Kč |
| Dobrý malíř s.r.o. | 1 | 120 943 Kč |
| LXL COMPUTER, s.r.o. | 1 | 115 679 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 84 700 Kč |
| HP TRONIC Zlín, spol. s r.o. | 1 | 83 190 Kč |
| Ing. Jakub Šablatura | 1 | 81 602 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,31 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 81 | 41 587 806 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 27 | 7 878 910 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 27 | 2 286 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 2 170 740 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 856 934 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 1 044 186 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 754 260 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 89 632 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 83 139 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 29 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 18 | 2 728 667 Kč |
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 170 740 Kč |
| Statutární město Ostrava | 3 | 1 440 000 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 3 | 416 934 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 26 | 6 756 341 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 3 | 1 604 145 Kč |
| PROFI, spol. s r.o. | 1 | 672 750 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 231 021 Kč |
| Národní pedagogický institut České republiky (zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků) | 1 | 99 920 Kč |
| VECOM zdvihací zařízení s.r.o. | 1 | 94 380 Kč |
| ABC - PARKET Ostrava s.r.o. | 1 | 89 632 Kč |
| SPID handicap, o.p.s. | 1 | 84 700 Kč |
| STAPAS GROUP, s.r.o. | 1 | 83 139 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| FC Vítkovice 1919, z.s. | 2 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| MIKO Ostrava, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ostravské vodárny a kanalizace a. s. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Josef Stieborský | 1 | 0 Kč |
| EUROGREEN CZ s.r.o. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 31,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 184 | 171 488 460 Kč |
| Dary a dotace | 105 | 48 346 623 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 659 774 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 219 115 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 170 740 Kč |
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 9 | 878 889 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 2 | 66 339 Kč |
| OZO Ostrava s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola MUDr. Emílie Lukášové a Klegova, Ostrava-Hrabůvka, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Hrabůvka, Klegova 27, příspěvková organizace | 16 | 3 115 968 Kč |
| Josef Raška | 2 | 368 512 Kč |
| Milan Kunc | 2 | 185 784 Kč |
| Jiří Holcman | 1 | 105 478 Kč |
| BDSTAV MORAVA s.r.o. | 1 | 77 684 Kč |
| Hello language centre s.r.o. | 1 | 74 000 Kč |
| Krejčiřík s.r.o. "v likvidaci" | 1 | 67 431 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 1 | 0 Kč |