Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martin Kolář
změna 08.07.2022
| Založeno | 01.01.2003 |
| IČO | 70984158 |
| Datová schránka | dizipgp, eywmqp7 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 311 smluv za celkem 98 mil. Kč;
10 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
14,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 442 491 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 600 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 142 760 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 129 938 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 77 653 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 63 985 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 3 | 5 042 491 Kč |
| Zahrady Orientu s.r.o. | 1 | 912 606 Kč |
| SERIE GROUP s.r.o. | 2 | 590 456 Kč |
| Filip Balog | 1 | 423 500 Kč |
| FORM, spol. s r.o. | 1 | 391 059 Kč |
| TECHFLOOR s. r. o. | 1 | 301 290 Kč |
| ALFEST LUČINA s.r.o. | 1 | 269 687 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 1 | 231 223 Kč |
| Libor Sedláček | 1 | 151 984 Kč |
| STOLAŘSTVÍ MaJaMi, s.r.o. | 1 | 142 760 Kč |
| Tomáš Šimský | 1 | 138 175 Kč |
| MAVA spol. s r.o. | 1 | 129 938 Kč |
| Podlahy Gajdoš s.r.o. | 1 | 112 034 Kč |
| Jiří Gavron | 1 | 108 900 Kč |
| Ostravští Otaku, z. s. | 1 | 84 700 Kč |
| hotelustudánky.cz s.r.o. | 1 | 78 840 Kč |
| ARBO CKP s.r.o. | 1 | 77 653 Kč |
| INGE Opava, spol. s r.o. | 1 | 73 970 Kč |
| INFER WAY s.r.o. | 1 | 64 735 Kč |
| FBC OSTRAVA z.s. | 1 | 57 150 Kč |
| Ing. Pavla Tuzová | 1 | 54 810 Kč |
| Radek Sabaš | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 4 442 491 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 25 | 4 395 470 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace | 1 | 600 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 3 | 6 915 177 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 6 855 340 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 9 | 1 546 820 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 460 925 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 435 177 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 2 | 377 048 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 326 811 Kč |
| Kancelář | 1 | 267 047 Kč |
| IT | 1 | 142 296 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 116 061 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 95 040 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 91 960 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 72 100 Kč |
| Nábytek | 2 | 68 851 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 60 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 45 | 11 505 818 Kč |
| Statutární město Ostrava | 1 | 5 327 473 Kč |
| Moravskoslezský kraj | 1 | 1 527 867 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace | 1 | 400 000 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 3 | 4 442 491 Kč |
| Nábytek | 5 | 1 498 818 Kč |
| Služby závodních jídelen | 4 | 1 208 330 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 123 089 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 914 751 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 848 907 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 3 | 586 420 Kč |
| IT Hardware | 1 | 422 128 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 358 800 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 337 106 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 280 232 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 126 905 Kč |
| Právní služby | 2 | 90 750 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 77 417 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,73 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 4 078 968 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 650 831 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 954 835 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 816 654 Kč |
| Kancelář | 2 | 649 591 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 642 222 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 358 785 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 263 867 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 229 300 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 210 135 Kč |
| IT Hardware | 1 | 199 190 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 145 200 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 64 967 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 61 509 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Potraviny | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,71 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 27 021 972 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 1 089 000 Kč |
| Nábytek | 3 | 493 259 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 455 642 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 415 294 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 358 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 325 490 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 286 044 Kč |
| Energie | 1 | 77 605 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERM, spol. s r. o. | 8 | 23 955 984 Kč |
| MIJO-STAV stavby s.r.o. | 1 | 2 534 947 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 6 | 1 870 132 Kč |
| OVANET a.s. | 1 | 1 089 000 Kč |
| Miroslava Sotáková | 1 | 358 800 Kč |
| VAN-TEC MEDICAL s.r.o. | 2 | 349 866 Kč |
| GELIUS s.r.o. | 2 | 337 441 Kč |
| Milan Kubalák | 1 | 286 044 Kč |
| ERACOMP s.r.o. | 1 | 197 820 Kč |
| LA Property CZ a.s. | 1 | 193 600 Kč |
| Martin Soukup | 1 | 143 393 Kč |
| Prusa Research a.s. | 1 | 130 810 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 86 664 Kč |
| GASTROMANIA CZ s.r.o. | 1 | 77 605 Kč |
| Martin Petráš | 2 | 0 Kč |
| Vojtěch Štor | 1 | 0 Kč |
| MultiSport Benefit, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| J.P.Copiers s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Libuše Šamánková | 1 | 0 Kč |
| Jana Čechová | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Katarzyna Justyna Kuwik-Sikora | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 4 | 4 139 168 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 496 313 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 215 090 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 91 850 Kč |
| IT Hardware | 1 | 83 316 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 72 600 Kč |
| Nábytek | 1 | 61 633 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 64 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 7 | 4 211 832 Kč |
| Baar Group s.r.o. | 2 | 227 575 Kč |
| Milan Kubalák | 2 | 215 090 Kč |
| Katrin Žabenská | 1 | 157 200 Kč |
| Unilabs Diagnostics k.s. | 2 | 125 565 Kč |
| Transport tycoon s.r.o. | 1 | 122 184 Kč |
| Mgr. Cecilie Kissová | 1 | 107 315 Kč |
| 1 | 91 850 Kč | |
| GIGACOMPUTER a.s. | 1 | 83 316 Kč |
| ARBO CKP s.r.o. | 1 | 50 987 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ALPIQ ENERGY SE | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 4 | 4 139 168 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 14 | 1 181 082 Kč |
| ProFaktum, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Lidová konzervatoř a Múzická škola, příspěvková organizace | 1 | 64 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 069 584 Kč |
| IT Hardware | 2 | 415 768 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 290 850 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 115 863 Kč |
| Nábytek | 1 | 109 747 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 103 110 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 73 483 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 57 100 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 6 | 2 433 917 Kč |
| MAXI STORE Praha, s.r.o. | 2 | 319 527 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 318 000 Kč |
| Robert Bůžek | 1 | 109 747 Kč |
| Milan Kubalák | 1 | 103 110 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 97 768 Kč |
| ELEKTRO - Vajdík spol. s r.o. | 1 | 57 100 Kč |
| MOBIL POHOTOVOST GSM s.r.o. | 1 | 56 933 Kč |
| CONTE spol. s r.o., v likvidaci | 1 | 0 Kč |
| MILAN KUBALÁK STAVEBNÍ A MALÍŘSKÁ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| MEROPS spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Řeznictví Tichý s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Řeznictví David Janoš s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Zdeněk Pokorný | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 069 584 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 16 | 1 062 185 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace | 1 | 290 850 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 73 483 Kč |
| Ostravská univerzita | 1 | 0 Kč |
| Dětský domov Úsměv, Ostrava-Slezská Ostrava, Bukovanského 25, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 29,63 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 390 339 Kč |
| Nábytek | 4 | 348 469 Kč |
| Kancelář | 4 | 287 668 Kč |
| IT | 1 | 273 421 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 214 652 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 137 772 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 122 020 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 52 146 Kč |
| Energie | 3 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 2 | 0 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 37,04 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 069 584 Kč |
| Služby závodních jídelen | 3 | 729 259 Kč |
| Energie | 5 | 450 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 217 401 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 175 562 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 114 811 Kč |
| Kancelář | 1 | 81 087 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 61 370 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 0 Kč |
| IT Bezpečnost | 1 | 0 Kč |
| Nábytek | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 8 | 2 913 654 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 400 000 Kč |
| Mgr. Břetislav Baar | 2 | 175 562 Kč |
| Libuše Neckářová | 1 | 156 090 Kč |
| Lázně Velké Losiny, s.r.o. | 1 | 120 900 Kč |
| MAPO services s.r.o. | 2 | 120 843 Kč |
| FLAME System s.r.o. | 1 | 96 558 Kč |
| KASTRO office s. r. o. | 1 | 81 087 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 77 252 Kč |
| LM Drinks s.r.o. | 1 | 67 432 Kč |
| Milan Kubalák | 1 | 61 370 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 50 000 Kč |
| Český Energetický Dodavatel a.s. v likvidaci | 2 | 0 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ČEDAR, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Katarzyna Justyna Kuwik-Sikora | 1 | 0 Kč |
| RNDr. Nataša Malatinská | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 069 584 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 19 | 1 407 093 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace | 3 | 729 259 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 114 811 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Pražská plynárenská, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 2 | 2 069 584 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 698 104 Kč |
| Energie | 2 | 450 000 Kč |
| IT Hardware | 2 | 383 845 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 173 019 Kč |
| Nábytek | 1 | 151 661 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 56 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 5 | 2 824 478 Kč |
| One Energy & One Mobile a.s. | 2 | 450 000 Kč |
| MAPO services s.r.o. | 4 | 254 977 Kč |
| Z + M servis, spol. s r.o. | 1 | 245 202 Kč |
| Vladan Pavliňák | 2 | 173 019 Kč |
| Robert Bůžek | 1 | 151 661 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veolia Energie ČR, a.s. | 2 | 2 069 584 Kč |
| Základní škola Ostrava - Mariánské Hory, Gen. Janka 1208, příspěvková organizace | 11 | 1 331 649 Kč |
| Základní škola, Ostrava-Mariánské Hory, Karasova 6, příspěvková organizace | 1 | 698 104 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |