Úřad - orgán veřejné moci. Organizační složka státu. Je součástí 11 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Vladimír Možíšek
změna 05.11.2024
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 540 smluv za celkem 326 mil. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
15,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 699 546 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ATAK - Úklidový servis s.r.o. | 1 | 2 699 546 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 6 | 1 373 598 Kč |
| Wolters Kluwer ČR, a.s. | 1 | 468 059 Kč |
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 3 | 190 760 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 112 200 Kč |
| bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o. | 1 | 106 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 10 | 4 759 803 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 3 | 190 760 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 3 699 393 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 1 723 201 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 419 940 Kč |
| Odpady | 6 | 1 261 436 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 179 568 Kč |
| Telco | 1 | 634 408 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 604 987 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 413 799 Kč |
| IT Hardware | 1 | 391 241 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 284 839 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 246 386 Kč |
| Technické služby | 1 | 87 012 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o. | 2 | 2 386 218 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 7 | 1 931 300 Kč |
| XANADU a.s. | 1 | 1 512 500 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 1 476 815 Kč |
| BOZP - PO s.r.o. | 1 | 1 179 568 Kč |
| Pražské služby, a.s. | 5 | 1 113 351 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 2 | 701 296 Kč |
| B + H, spol.s r.o. | 1 | 604 987 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 2 | 492 773 Kč |
| Liftago CZ, s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| ArcEnergo s.r.o. | 1 | 453 750 Kč |
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 7 | 413 799 Kč |
| BRAIN computers s.r.o. | 1 | 391 241 Kč |
| Alza.cz a.s. | 2 | 372 003 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 2 | 368 150 Kč |
| Alexander KERN | 1 | 318 779 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 148 085 Kč |
| Process Song s.r.o. | 1 | 101 640 Kč |
| Karnivores s.r.o. | 1 | 87 012 Kč |
| Pražská teplárenská a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 35 | 14 123 469 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 6 | 413 799 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 2 | 9 617 080 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 4 144 700 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 2 197 984 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 2 136 229 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 1 569 775 Kč |
| IT | 2 | 1 476 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 626 538 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 521 791 Kč |
| Telco | 1 | 241 641 Kč |
| Odpady | 1 | 141 974 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 4 | 9 617 080 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 12 | 5 136 740 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 26 | 2 828 890 Kč |
| B + H, spol.s r.o. | 3 | 2 136 229 Kč |
| Health Galaxy s.r.o. | 1 | 2 017 487 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 2 | 1 569 775 Kč |
| XANADU a.s. | 2 | 1 476 200 Kč |
| IGNUM Telekomunikace s.r.o. | 1 | 626 538 Kč |
| ZIEGLER ZZ s.r.o. | 1 | 521 791 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 2 | 371 469 Kč |
| STEELMET, s.r.o. | 1 | 241 641 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 141 974 Kč |
| MYTÍ OKEN s.r.o. | 1 | 102 370 Kč |
| Karnivores s.r.o. | 1 | 78 128 Kč |
| Valíček & Valíčková, advokátní kancelář, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Sokol, Novák, Trojan, Doleček a partneři, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 56 | 17 249 231 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 2 | 9 617 080 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,72 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 5 | 5 229 977 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 10 | 4 972 800 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 2 190 713 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 568 458 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 257 918 Kč |
| Technické služby | 1 | 136 414 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 78 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Edenred CZ s.r.o. | 12 | 6 047 440 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 2 | 2 434 122 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 32 | 2 403 433 Kč |
| IGNUM Telekomunikace s.r.o. | 1 | 2 022 175 Kč |
| O2 Czech Republic a.s. | 1 | 1 956 192 Kč |
| WIA spol. s r.o. | 1 | 802 666 Kč |
| Gappex s.r.o. | 1 | 568 458 Kč |
| Spolek Trend vozíčkářů Olomouc | 2 | 448 944 Kč |
| Mrzílek Jan, Ing. | 1 | 257 918 Kč |
| CAMINO 88 spol. s r.o. | 2 | 148 431 Kč |
| AVE Pražské komunální služby a.s. | 1 | 136 414 Kč |
| Petr Goll | 1 | 111 573 Kč |
| MIRA expert s.r.o. | 1 | 78 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 58 | 17 416 166 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,67 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Administrativní služby, stravenky | 706 | 299 774 400 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 4 672 733 Kč |
| IT Hardware | 2 | 2 713 002 Kč |
| Telekomunikační služby | 4 | 2 551 508 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 486 094 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 3 | 1 381 516 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 1 106 545 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 757 930 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 694 211 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 577 775 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 530 779 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 481 636 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 479 584 Kč |
| Odpady | 2 | 222 391 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 154 699 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 49 440 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 55 | 23 637 154 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 2 | 0 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
| Státní zdravotní ústav | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 4 | 2 765 447 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 378 571 Kč |
| Kancelář | 1 | 1 768 319 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 600 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 306 970 Kč |
| Odpady | 8 | 953 480 Kč |
| Zdravotnický materiál | 4 | 952 480 Kč |
| Telco | 1 | 835 742 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 785 387 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 762 587 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 676 052 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 383 680 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 350 113 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 332 750 Kč |
| Překladatelské a tlumočnické služby | 1 | 331 598 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 302 987 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 233 000 Kč |
| IT | 1 | 227 783 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 106 016 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 78 402 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 68 470 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 54 720 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 58 | 17 611 129 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 1 600 000 Kč |
| Univerzita Palackého v Olomouci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,49 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,74 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 141 | 76 083 260 Kč |
| Odpady | 478 | 72 554 771 Kč |
| Kancelář | 29 | 49 573 843 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 47 704 089 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 10 479 253 Kč |
| IT | 4 | 6 519 976 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 5 718 375 Kč |
| IT Hardware | 4 | 4 712 593 Kč |
| Zdravotní péče | 3 | 2 116 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 713 741 Kč |
| Ostraha objektů | 8 | 1 031 318 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 2 | 963 953 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 941 888 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 897 263 Kč |
| Nábytek | 2 | 856 538 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 653 600 Kč |
| Technické služby | 4 | 403 789 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 396 686 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 298 578 Kč |
| Zdravotnický materiál | 3 | 257 649 Kč |
| Telco | 2 | 162 600 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 119 790 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 107 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 95 540 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 53 925 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 87 | 91 462 694 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 300 000 Kč |
| Ministerstvo zdravotnictví | 1 | 153 489 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 13,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 197 | 23 976 840 Kč |
| Zdravotnictví | 2 | 23 750 000 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 29 | 9 395 650 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 7 540 615 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 442 588 Kč |
| IT Hardware | 2 | 2 700 427 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 1 285 978 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 1 101 409 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 1 004 680 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 900 240 Kč |
| Právní služby | 57 | 505 671 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 415 272 Kč |
| Nábytek | 1 | 362 875 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 318 630 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 283 779 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 2 | 268 666 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 54 750 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 45 690 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 42 | 45 255 476 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 19,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ostraha objektů | 506 | 214 895 167 Kč |
| Osobní vozidla | 92 | 47 880 680 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 113 | 42 728 899 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 85 | 38 932 476 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 23 750 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 198 | 16 669 221 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 4 | 2 708 506 Kč |
| Nábytek | 3 | 1 278 430 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 62 | 1 266 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 082 173 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 810 543 Kč |
| IT Hardware | 2 | 602 459 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 418 387 Kč |
| IT | 2 | 383 748 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 175 262 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 29 | 94 632 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 81 707 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 50 | 36 830 357 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 438 973 Kč |
| Národní ústav duševního zdraví | 1 | 312 306 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 65 856 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 2 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnictví | 393 | 2 961 659 210 Kč |
| Telekomunikační služby | 535 | 372 722 349 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 563 | 356 092 561 Kč |
| IT | 339 | 345 312 082 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 423 | 259 163 319 Kč |
| Zdravotní péče | 113 | 59 342 000 Kč |
| Zdravotnický materiál | 197 | 33 976 326 Kč |
| Školení a kurzy | 309 | 24 785 727 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 85 | 21 113 932 Kč |
| Technické služby | 169 | 17 627 683 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 32 | 17 147 998 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 85 | 11 122 900 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 2 826 329 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 783 148 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 595 172 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 352 272 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 2 | 880 436 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 495 187 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 106 480 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 105 875 Kč |
| Jiné služby | 1 | 71 148 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hygienická stanice hlavního města Prahy se sídlem v Praze | 43 | 37 615 819 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 4 286 750 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 0 Kč |