Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 26.04.2004 |
| IČO | 71214747 |
| Datová schránka | xmvk79u |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 537 smluv za celkem 194 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,4 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 523 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 11 | 2 307 667 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| NAUTICA, spol. s r.o. | 1 | 523 550 Kč |
| ALTECH, spol. s r.o. | 1 | 482 790 Kč |
| Pavel Kohn | 1 | 329 213 Kč |
| NISASPORT-ELEKTRONIK, s.r.o. | 1 | 233 530 Kč |
| Petr Sláma | 1 | 207 221 Kč |
| Michal Pospíšil | 1 | 145 200 Kč |
| PLOTOVÉ CENTRUM KOPEČEK s.r.o. | 1 | 134 842 Kč |
| DataExpert s.r.o. | 1 | 92 783 Kč |
| ALU, a.s. | 1 | 85 938 Kč |
| TEDOM a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| CHRIŠTOF, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 6 654 767 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 402 948 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 990 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 438 504 Kč |
| Řemesla | 1 | 360 955 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 171 994 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 148 255 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 61 | 12 399 028 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 205 800 Kč |
| Základní umělecká škola Brno, Smetanova 8, příspěvková organizace | 1 | 50 000 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 0 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 30 250 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 26 | 7 974 227 Kč |
| Stavebnictví | 16 | 2 485 278 Kč |
| IT | 3 | 2 139 570 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 726 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 584 190 Kč |
| Řemesla | 1 | 310 728 Kč |
| Nábytek | 1 | 256 106 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 205 435 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 162 201 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 89 092 Kč |
| Zemědělství | 1 | 81 264 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 26 439 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 65 | 46 199 259 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 202 000 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 36 300 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,41 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 35 | 10 972 424 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 2 038 113 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 1 961 403 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 1 161 600 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 647 269 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 459 147 Kč |
| Kancelář | 1 | 454 355 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 357 434 Kč |
| IT | 1 | 284 940 Kč |
| Ostraha objektů | 3 | 262 057 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 103 092 Kč |
| Právní služby | 1 | 99 595 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 61 391 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 57 131 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 79 | 19 703 495 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 2 | 9 753 810 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 1 210 000 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 187 000 Kč |
| Energie Teplárny Brno, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 3 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,61 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 23 | 7 166 960 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 23 | 3 832 074 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 43 | 3 630 000 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 2 951 911 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 363 533 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 922 671 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 972 954 Kč |
| IT | 2 | 961 950 Kč |
| Úklidové služby | 22 | 605 000 Kč |
| Potraviny | 1 | 302 500 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 240 790 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 229 900 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 164 349 Kč |
| Zemědělství | 1 | 82 391 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 76 230 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 74 052 Kč |
| Finance | 1 | 60 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 56 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 60 | 22 751 189 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 232 750 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 102 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 10 | 4 261 460 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 32 | 3 669 930 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 806 797 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 242 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 215 199 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 105 875 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 104 847 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 34 | 8 684 298 Kč |
| Masarykova univerzita | 2 | 179 193 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 166 600 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HCM Úvoz Brno, z.s. | 4 | 3 115 304 Kč |
| Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. | 4 | 1 750 265 Kč |
| Plavecká škola Brno s.r.o. | 2 | 607 481 Kč |
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 4 | 345 793 Kč |
| 67 TRADE s.r.o. | 1 | 336 744 Kč |
| BEASTAV s.r.o. | 2 | 262 268 Kč |
| SK KONTAKT BRNO z. s. | 1 | 250 168 Kč |
| TEDOM a.s. | 1 | 242 000 Kč |
| Pro Draci s.r.o. | 1 | 185 130 Kč |
| Cyrilometodějské gymnázium a střední odborná škola pedagogická Brno | 1 | 165 770 Kč |
| SECURITY TECHNOLOGIES a.s. | 2 | 159 570 Kč |
| MAGNUM Wines, s.r.o. | 1 | 159 418 Kč |
| HC BLACK BEARS | 1 | 159 418 Kč |
| Body Technology s.r.o. | 1 | 149 133 Kč |
| START B6, z.s. | 1 | 138 848 Kč |
| KONE, a.s. | 1 | 136 730 Kč |
| Biskupské gymnázium Brno a mateřská škola | 1 | 130 075 Kč |
| Plaváčci, s.r.o. | 1 | 116 584 Kč |
| Krenda s.r.o. | 1 | 105 875 Kč |
| Pavel Kohn | 1 | 104 847 Kč |
| Braun SDK, s.r.o. | 2 | 98 420 Kč |
| Plavecký klub Krokodýl Brno, z. s. | 1 | 94 380 Kč |
| PLOTOVÉ CENTRUM KOPEČEK s.r.o. | 1 | 78 061 Kč |
| Richard Nedbal | 1 | 71 748 Kč |
| Vysokoškolský sportovní klub Univerzita Brno | 1 | 66 066 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,63 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 6 177 936 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 788 072 Kč |
| Telco | 1 | 410 190 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 242 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 142 780 Kč |
| IT | 1 | 84 700 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 54 532 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 23 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 34 | 7 891 568 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 153 600 Kč |
| Masarykova univerzita | 1 | 81 917 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 43 | 27 868 150 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 43 | 13 515 926 Kč |
| Sport a sportoviště | 64 | 12 182 187 Kč |
| Energie | 1 | 7 368 900 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 21 | 6 037 329 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 3 627 019 Kč |
| Zemědělství | 43 | 3 529 379 Kč |
| IT | 4 | 935 146 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 521 921 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 342 915 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 309 834 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 302 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 198 793 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 105 000 Kč |
| Sítě a přenos dat | 1 | 78 824 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 60 500 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 54 169 Kč |
| Technické služby | 1 | 30 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 56 | 13 523 341 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 7 368 900 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 105 000 Kč |
| Dopravní podnik města Brna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,92 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 65 | 162 754 680 Kč |
| Nábytek | 43 | 55 103 026 Kč |
| Ostraha objektů | 106 | 12 113 706 Kč |
| Kancelář | 22 | 9 635 835 Kč |
| Stavebnictví | 13 | 7 329 158 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 5 429 237 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 23 | 3 245 220 Kč |
| IT | 3 | 755 403 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 511 826 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 326 700 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 292 312 Kč |
| Řemesla | 1 | 240 669 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 240 370 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 117 820 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 60 | 16 735 822 Kč |
| innogy Energie, s.r.o. | 1 | 7 971 480 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 443 | 132 592 337 Kč |
| IT | 296 | 109 452 236 Kč |
| Práce při dokončování budov | 190 | 35 814 583 Kč |
| Řemesla | 65 | 20 231 938 Kč |
| Telco | 22 | 8 727 246 Kč |
| Stroje a zařízení | 108 | 7 391 061 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 20 | 5 915 891 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 43 | 4 554 924 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 1 162 881 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sportovní a rekreační areál Kraví hora, příspěvková organizace | 40 | 12 299 330 Kč |
| Brněnské komunikace a.s. | 1 | 0 Kč |