Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Miloslav Pileček
změna 18.06.2017
| Založeno | 01.01.2012 |
| IČO | 72549581 |
| Datová schránka | d2xa9by |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 563 smluv za celkem 159 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 173 942 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 388 435 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 319 440 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 203 952 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 175 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 159 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 150 645 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 75 625 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 5 | 2 957 610 Kč |
| GASTRO Provider s.r.o. | 1 | 1 173 942 Kč |
| Kotva při strakonické nemocnici, z.s. | 1 | 586 971 Kč |
| Foris Gratia - Kotva s.r.o. | 1 | 586 971 Kč |
| BONUM-REPRO s.r.o. | 1 | 479 402 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 3 | 388 435 Kč |
| Martin Rod | 1 | 387 179 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 319 440 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 | 193 467 Kč |
| Tomáš Břicháček | 1 | 177 180 Kč |
| KL - TECH s.r.o. | 1 | 175 000 Kč |
| Petr Houdek | 1 | 159 000 Kč |
| Michal Urbánek | 1 | 150 645 Kč |
| TEXIMP, spol. s r.o. | 1 | 131 976 Kč |
| Marcel Dlábek | 1 | 130 000 Kč |
| PlastServis spol. s r.o. | 1 | 120 400 Kč |
| AD TECHNIK, s.r.o. | 1 | 114 212 Kč |
| JAST-CZ spol. s r.o. | 1 | 110 062 Kč |
| Dům dětí a mládeže, Strakonice, Na Ohradě 417 | 1 | 85 300 Kč |
| Unikont Group s.r.o. | 1 | 75 625 Kč |
| I.M. RATAJ - PODLAHY s.r.o. | 1 | 65 172 Kč |
| Zdeněk Javorský | 1 | 63 525 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 24 | 5 673 905 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 2 753 658 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 203 952 Kč |
| Městské kulturní středisko | 1 | 0 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 983 838 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 1 264 212 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 834 249 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 566 750 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 479 160 Kč |
| IT | 1 | 351 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 3 | 299 770 Kč |
| Služby závodních jídelen | 17 | 275 489 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 260 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 240 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 144 958 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 130 820 Kč |
| IT Hardware | 1 | 125 874 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 69 164 Kč |
| Nábytek | 1 | 63 335 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,44 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 055 204 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 880 735 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 879 618 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 736 769 Kč |
| IT Hardware | 2 | 528 165 Kč |
| IT | 1 | 480 152 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 402 059 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 372 100 Kč |
| Telco | 1 | 217 800 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 159 099 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 73 700 Kč |
| Odpady | 1 | 72 658 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 36 | 9 018 582 Kč |
| Městské kulturní středisko | 1 | 847 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 240 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 159 099 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 4,49 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 1 564 230 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 1 543 771 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 402 800 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 041 447 Kč |
| Kancelář | 2 | 960 104 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 743 910 Kč |
| IT | 2 | 318 458 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 301 048 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 300 080 Kč |
| Telco | 1 | 247 649 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 240 000 Kč |
| Nábytek | 2 | 218 919 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 207 952 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 155 219 Kč |
| IT Hardware | 1 | 120 987 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 70 996 Kč |
| Služby závodních jídelen | 21 | 0 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 78 | 10 912 058 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 564 230 Kč |
| Jihočeský kraj | 4 | 1 050 460 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 1 016 400 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 240 000 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 155 219 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 16,88 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 2 603 046 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 6 | 1 433 772 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 1 316 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 047 417 Kč |
| Nábytek | 2 | 702 532 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 653 400 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 515 850 Kč |
| IT Hardware | 2 | 511 607 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 482 156 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 476 731 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 359 520 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 262 685 Kč |
| Kancelář | 1 | 87 955 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 60 906 Kč |
| Služby závodních jídelen | 22 | 0 Kč |
| Energie | 7 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 67 | 8 006 147 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 1 236 500 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 922 020 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 508 200 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 476 731 Kč |
| Muzeum středního Pootaví Strakonice | 1 | 59 687 Kč |
| Městské kulturní středisko | 1 | 0 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
28 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 49,12 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 021 385 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 894 384 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 784 080 Kč |
| IT Hardware | 2 | 349 917 Kč |
| IT | 1 | 282 656 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 272 250 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 170 196 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 164 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 112 927 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 96 800 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 95 530 Kč |
| Služby závodních jídelen | 26 | 72 576 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 1 084 588 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 856 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 422 179 Kč |
| IT | 2 | 371 228 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 5 | 255 552 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 210 360 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 169 884 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 167 262 Kč |
| IT Hardware | 1 | 119 548 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 114 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 108 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
13 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 23,21 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 1,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 3 995 864 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 807 701 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 796 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 721 587 Kč |
| IT | 2 | 545 701 Kč |
| IT Hardware | 1 | 413 907 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 307 209 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 272 250 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 167 631 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 166 765 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 128 696 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 95 804 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 57 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 43 | 7 212 222 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 2 | 1 464 921 Kč |
| Jihočeský kraj | 5 | 796 500 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 272 250 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Karel Emler | 1 | 0 Kč |
| Zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků a Středisko služeb školám, České Budějovice, Nemanická 7 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 12,28 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 28 083 115 Kč |
| Průmyslové stroje | 5 | 25 899 194 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 11 513 970 Kč |
| IT | 4 | 1 149 476 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 647 475 Kč |
| IT Hardware | 1 | 620 609 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 483 865 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 417 450 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 328 300 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 268 197 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 251 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 243 380 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 3 | 237 018 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 184 036 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 180 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 109 947 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Střední odborná škola řemesel a služeb, Strakonice, Zvolenská 934 | 48 | 42 937 055 Kč |
| Jihočeský kraj | 4 | 28 083 115 Kč |
| Městské kulturní středisko | 2 | 812 920 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 417 450 Kč |
| Mateřská škola, Základní škola a Praktická škola, Strakonice, Plánkova 430 | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,82 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 2 925 597 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 786 500 Kč |
| Průmyslové stroje | 4 | 604 211 Kč |
| IT Hardware | 2 | 336 622 Kč |
| Kancelář | 2 | 318 538 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 280 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 215 864 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 172 534 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 164 911 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 142 232 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 112 770 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 71 620 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 0 Kč |