Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 5 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Martin Lána
změna 20.08.2020
| Založeno | 18.06.2003 |
| IČO | 72743816 |
| Datová schránka | 2jbmcmh |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 158 smluv za celkem 79 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
10,1 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telco | 1 | 211 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JAWtelekomunikace.cz s.r.o. | 1 | 211 200 Kč |
| 24474193 | 1 | 134 000 Kč |
| TOTESOMA s.r.o. | 1 | 130 000 Kč |
| Sona rent s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| H E L G O S s.r.o. | 1 | 81 312 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 1 | 63 291 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 5 | 676 512 Kč |
| Středisko ekologické výchovy Libereckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 63 291 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 20,59 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 12 | 1 434 082 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 690 310 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 372 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 328 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 265 374 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 262 450 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| IT | 1 | 127 050 Kč |
| Nábytek | 1 | 123 618 Kč |
| Energie | 1 | 85 750 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 78 500 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 26 | 3 867 746 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Statutární město Děčín | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 41 | 8 580 000 Kč |
| Školení a kurzy | 18 | 2 111 615 Kč |
| Nábytek | 3 | 481 657 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 407 735 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 363 000 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 200 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 184 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 114 915 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 109 600 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 142 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 28 | 5 060 381 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 200 000 Kč |
| Statutární město Děčín | 5 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 61 | 10 424 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 21 | 2 192 000 Kč |
| Školení a kurzy | 14 | 1 648 541 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 656 110 Kč |
| IT Hardware | 1 | 418 000 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 154 386 Kč |
| Nábytek | 1 | 143 833 Kč |
| IT | 1 | 91 800 Kč |
| Odpady | 1 | 86 525 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 84 458 Kč |
| Kancelář | 1 | 70 684 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nina Maršíková | 2 | 646 570 Kč |
| Active Klínovec s.r.o. | 2 | 480 580 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 1 | 418 000 Kč |
| Cestovní kancelář Topinka, s.r.o. | 1 | 409 920 Kč |
| AZ-PROŠKOLY s.r.o. | 2 | 226 477 Kč |
| Statky Kostelec, s.r.o. | 1 | 196 500 Kč |
| Petr Šenk | 1 | 188 351 Kč |
| Základní škola Malšovice, okres Děčín | 1 | 184 000 Kč |
| Jan Vitoul | 1 | 180 500 Kč |
| bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o. | 1 | 154 386 Kč |
| Alice Štěbetáková | 1 | 122 200 Kč |
| KOVO, výrobní družstvo | 1 | 117 975 Kč |
| Studio Jelínek s. r. o. | 1 | 110 715 Kč |
| Richard Černý | 1 | 99 825 Kč |
| Aladon s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| PERFECT CREW s.r.o. | 1 | 91 800 Kč |
| Technické služby Děčín a.s. | 1 | 86 525 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 2 | 84 458 Kč |
| František Hoza | 1 | 84 300 Kč |
| INSGRAF s.r.o. | 1 | 70 684 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 1 | 68 341 Kč |
| MARATEX s. r. o. | 1 | 66 000 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 25 | 4 100 449 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 84 458 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 21 | 9 259 877 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 2 119 920 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 653 368 Kč |
| IT | 1 | 88 000 Kč |
| Odpady | 1 | 80 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 2 119 920 Kč |
| Edugo solutions s.r.o. | 1 | 899 877 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 489 808 Kč |
| Alice Štěbetáková | 1 | 163 560 Kč |
| Servis školám s.r.o. | 1 | 88 000 Kč |
| Technické služby Děčín a.s. | 1 | 80 604 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 6 | 3 841 769 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Telekomunikační služby | 62 | 67 669 337 Kč |
| Nábytek | 101 | 15 222 847 Kč |
| IT | 61 | 6 254 620 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 41 | 5 427 480 Kč |
| Odpady | 41 | 3 412 954 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 931 594 Kč |
| Kancelář | 1 | 243 913 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 53 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 3 965 220 Kč |
| A.K.T. s.r.o. | 2 | 703 999 Kč |
| PASS - DC s.r.o. | 1 | 243 913 Kč |
| Stanislav Spurný | 1 | 240 687 Kč |
| JAWtelekomunikace.cz s.r.o. | 1 | 239 520 Kč |
| Děčínský stavební podnik s.r.o. | 1 | 227 265 Kč |
| Copypro DC s.r.o. | 1 | 120 000 Kč |
| Servis školám s.r.o. | 1 | 117 620 Kč |
| Technické služby Děčín a.s. | 1 | 70 380 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 53 500 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 1 | 53 500 Kč |
| Alice Štěbetáková | 1 | 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 12 | 5 982 434 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 121 | 26 552 208 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 3 581 921 Kč |
| Čisticí výrobky | 21 | 3 185 501 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 3 | 3 027 332 Kč |
| 24U s.r.o. | 1 | 338 558 Kč |
| Af Office, s.r.o. | 1 | 242 339 Kč |
| PASS - DC s.r.o. | 1 | 97 774 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 1 | 3 001 024 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 3 | 678 671 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 26 308 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 5 | 1 216 457 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 670 098 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 121 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 7 | 1 337 457 Kč |
| IT Děčín s.r.o. | 1 | 670 098 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 5 | 1 216 457 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 1 | 670 098 Kč |
| Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem | 1 | 121 000 Kč |
| ŠKOLA ONLINE a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 18 292 980 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 143 450 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 175 241 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 165 743 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 1 | 18 292 980 Kč |
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 143 450 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 340 984 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 104 | 213 454 600 Kč |
| Dary a dotace | 101 | 13 004 022 Kč |
| Kancelář | 41 | 6 440 777 Kč |
| Stavebnictví | 22 | 2 720 297 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 6 | 1 452 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 14 | 2 330 215 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 6 | 1 452 000 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola Děčín IV, Máchovo nám., příspěvková organizace | 7 | 878 215 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |