František Hauser (*1948)


Nepolitická osoba

František Hauser

 (*1948)


Chci hlídat

Vše o František Hauser

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

František Hauser se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 3 soukromých firmách (z toho v jedné neziskovce):


Evropská rozvojová agentura, s.r.o.

Společník s vkladem v Evropská rozvojová agentura, s.r.o. (07.08.2014 - 08.03.2019)

Nadace rozvoje občanské společnosti

Člen dozorčí rady v Nadace rozvoje občanské společnosti (od 01.06.2005)

ČES-SKO s.r.o. v likvidaci

Společník s vkladem v ČES-SKO s.r.o. v likvidaci (11.02.2004 - 11.06.2020)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.