Mgr. Marek Šlapal (*1975)Chci hlídat

Vše o Mgr. Marek Šlapal

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Mgr. Marek Šlapal se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě (z toho v jedné neziskovce):

Mgr. Marek Šlapal se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 organizacích:


Sociální nadační fond

Člen statutárního orgánu v Sociální nadační fond (06.09.2013 - 02.02.2021)

Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Brno Pod Medláneckým kopcem

Člen statutárního orgánu v Základní organizace Českého zahrádkářského svazu Brno Pod Medláneckým kopcem (od 15.06.2018)

Domovy,o.p.s.

Nepřímá vazba přes:
Mgr. Marek Šlapal (*1975) Člen statutárního orgánu v Sociální nadační fond (06.09.2013 - 02.02.2021) → zakladatel OPS v Domovy,o.p.s.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.