Ing. Miroslav Kalousek (*1960)Chci hlídat

Vše o Ing. Miroslav Kalousek

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Ing. Miroslav Kalousek se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v jedné soukromé firmě, která neobchoduje se státem.

Ing. Miroslav Kalousek se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 organizacích:


Pojišťovna VZP, a.s.

Člen dozorčí rady v Pojišťovna VZP, a.s. (od 30.05.2022)

PVZP servis s.r.o.

Nepřímá vazba přes:
Ing. Miroslav Kalousek (*1960) Člen dozorčí rady v Pojišťovna VZP, a.s. (od 30.05.2022) → společník s vkladem v PVZP servis s.r.o.

Nadační fond Ze srdce PVZP

Nepřímá vazba přes:
Ing. Miroslav Kalousek (*1960) Člen dozorčí rady v Pojišťovna VZP, a.s. (od 30.05.2022) → společník s vkladem v PVZP servis s.r.o. → zřizovatel nadace v Nadační fond Ze srdce PVZP

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.