Petr Piňos (*1969)


Politik

Petr Piňos

 (*1969)


Chci hlídat

Vše o Petr Piňos

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Petr Piňos se angažuje, nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách (z toho v 2 neziskovkách):


Podrobný výpis vazeb

Českomoravská myslivecká jednota, z.s., okresní myslivecký spolek Třebíč

Člen statutárního orgánu v Českomoravská myslivecká jednota, z.s., okresní myslivecký spolek Třebíč (26.09.2017 - 22.09.2022)

Myslivecký spolek Budišov

Člen statutárního orgánu v Myslivecký spolek Budišov (od 20.12.2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.