Vlasta Launová (*1951)


Nepolitická osoba

Vlasta Launová

 (*1951)


Chci hlídat

Vše o Vlasta Launová

Chci sdílet s ostatními
na Facebook na Twitter
Vložit do vlastní stránky

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme vazby za posledních 5 let včetně aktuálních Ukázat všechny vazby včetně historických

Vlasta Launová se angažuje nebo se v posledních 5 letech angažoval v 2 soukromých firmách, které neobchodují se státem.


Nadace pro obnovu zámku Králův Dvůr v likvidaci

Člen statutárního orgánu, Zřizovatel příspěvkové organizace v Nadace pro obnovu zámku Králův Dvůr v likvidaci (od 11.08.2001)

Obecně prospěšná společnost Králův Dvůr o.p.s. v likvidaci

Člen dozorčí rady, Oprávněná osoba nadačního fondu v Obecně prospěšná společnost Králův Dvůr o.p.s. v likvidaci (od 25.11.2006)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.