Aleš Charvát

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor TOP 09 v 2014, 35 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Š T Ť U Ú V W Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Aleš Charvát

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor TOP 09 v 2014, 35 000 Kč

Statistiky

Celkem 4 angažovanosti, 1 smlouva v Registru smluv, 159 720 Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:ales-charvat
Pokud text osobaId:ales-charvat napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Aleš Charvát
Vyzkoušet jak to funguje
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

HistoryPark s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 159 720 Kč
Společník s vkladem (od 16. 5. 2014)
Centrum pro zpracování, dokumentaci a evidenci archeologických nálezů, z.ú. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady (od 19. 1. 2016)Společník s vkladem v HistoryPark s.r.o.(od 19. 1. 2016)
Nepřímá vazba přes HistoryPark s.r.o. → Centrum pro zpracování, dokumentaci a evidenci archeologických nálezů, z.ú.
La Vieille Bouteille s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (5. 11. 2010 - 26. 3. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.