Aleš Charvát (*1975)

Aleš Charvát
(*1975)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor TOP 09 v 2014, hodnota daru 35 000 Kč
Angažovanost
Celkem 1 smlouva v reg.smluv za celkem 159 720 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:ales-charvat
Pokud text osobaId:ales-charvat napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Aleš Charvát
Vyhledat smlouvy s vazbou na ales-charvat
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

HistoryPark s.r.o. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 159 720 Kč
Společník s vkladem v HistoryPark s.r.o. (od 16. 5. 2014)
La Vieille Bouteille s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v La Vieille Bouteille s.r.o. (5. 11. 2010 - 26. 3. 2014)
Centrum pro zpracování, dokumentaci a evidenci archeologických nálezů, z.ú. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v Centrum pro zpracování, dokumentaci a evidenci archeologických nálezů, z.ú. (od 19. 1. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.