Blanka Bendlová (*1962)

Blanka Bendlová
(*1962)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 3 státních firmách. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 2-krát. Vyhledat všechny záznamy s Blanka Bendlová
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:blanka-bendlova-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Blanka Bendlová
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Blanka Bendlová a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Blanka Bendlová s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Naučné středisko ekologické výchovy Kladno - Čabárna, o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 20 smluv
celkem 21 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Naučné středisko ekologické výchovy Kladno - Čabárna, o.p.s. (od 3. 6. 2013)
Okresní hospodářská komora Kladno - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Okresní hospodářská komora Kladno (24. 11. 2011 - 30. 9. 2016)
Divadlo Kladno - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Divadlo Kladno (19. 12. 2003 - 11. 9. 2017)
Centrum společného nákupu energií, z.ú. v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Blanka Bendlová (*1962) Člen statutárního orgánu v Okresní hospodářská komora Kladno (24. 11. 2011 - 30. 9. 2016) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Centrum společného nákupu energií, z.ú. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.