Blanka Bendlová (*1962)


Blanka Bendlová
(*1962)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 3 státních firmách. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Blanka Bendlová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Blanka Bendlová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Blanka Bendlová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Blanka Bendlová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:blanka-bendlova-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Blanka Bendlová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail RNDr.ThMgr. Petr Soudek, Ph.D. Statutární město Kladno člen Rady
Detail Ing. Petr Drnec Statutární město Kladno člen Rady

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Blanka Bendlová s firmou
Naučné středisko ekologické výchovy Kladno - Čabárna, o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 21 smluv
celkem 27 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Naučné středisko ekologické výchovy Kladno - Čabárna, o.p.s. (od 3. 6. 2013)
Okresní hospodářská komora Kladno - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Okresní hospodářská komora Kladno (24. 11. 2011 - 30. 9. 2016)
Divadlo Kladno - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Divadlo Kladno (19. 12. 2003 - 11. 9. 2017)
Centrum společného nákupu energií, z.ú. v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Blanka Bendlová (*1962) Člen statutárního orgánu v Okresní hospodářská komora Kladno (24. 11. 2011 - 30. 9. 2016) → zakladatel obecně prospěšné společnosti v Centrum společného nákupu energií, z.ú. v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.