Egon Lánský (*1934)


Funkce
senátor Parlamentu České republiky ( zdroj)
senator 1996-1998, senator 1998-2000, senator 2000-2002, vládačr

Angažovanost
Egon Lánský (*1934),senátor Parlamentu České republiky senator 1996-1998, senator 1998-2000, senator 2000-2002, vládačr.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Egon Lánský a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Egon Lánský a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Egon Lánský a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Egon Lánský

Pokud napíšete do hledání text osobaId:egon-lansky, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Egon Lánský nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.