Erika Sedláčková (*1954)


Erika Sedláčková
(*1954)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Erika Sedláčková a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Erika Sedláčková a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Erika Sedláčková a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Erika Sedláčková

Pokud napíšete do hledání text osobaId:erika-sedlackova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Erika Sedláčková nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Erika Sedláčková Město Litvínov, se sídlem Městský úřad Litvínov, náměstí Míru 11, 436 01 Litvínov místostarosta / zástupce starosty
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 41 140 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Erika Sedláčková.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Erika Sedláčková s firmou
Partnerský spolek Litvínov, o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou 14 smluv
celkem 3 mil. Kč
Člen dozorčí rady v Partnerský spolek Litvínov, o.p.s. (od 17. 12. 2014)
BETA - TEAM, a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v BETA - TEAM, a.s. (30. 10. 2014 - 21. 5. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.