František Grunt (*1976)


František Grunt
(*1976)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 100 000 Kč

Angažovanost
František Grunt (*1976)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s František Grunt a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s František Grunt a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o František Grunt a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na František Grunt

Pokud napíšete do hledání text osobaId:frantisek-grunt, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na František Grunt nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail PhDr. František Grunt Obec Líbeznice člen Rady

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.