Imrich Lozsi (*1968)


Imrich Lozsi
(*1968)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Imrich Lozsi a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Imrich Lozsi a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Imrich Lozsi a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Imrich Lozsi

Pokud napíšete do hledání text osobaId:imrich-lozsi, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Imrich Lozsi nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 3 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Imrich Lozsi.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Imrich Lozsi s firmou
Společenství vlastníků jednotek domu Na Slavíkově 535, Praha 10, Dolní Měcholupy - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků jednotek domu Na Slavíkově 535, Praha 10, Dolní Měcholupy (21. 2. 2017 - 7. 4. 2018)
in-pact k.s., organizační složka - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v in-pact k.s., organizační složka (20. 5. 2011 - 11. 1. 2017)
Com-PASS Advisory s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Com-PASS Advisory s.r.o. (29. 11. 2013 - 7. 4. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.