Irena Kuklová (*1971)


Irena Kuklová
(*1971)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v jedné soukr.firmě, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Irena Kuklová a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Irena Kuklová a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Irena Kuklová a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Irena Kuklová

Pokud napíšete do hledání text osobaId:irena-kuklova, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Irena Kuklová nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 1 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Irena Kuklová.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Irena Kuklová s firmou
Novoveská servisní, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Novoveská servisní, s.r.o. (7. 7. 2014 - 11. 12. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.