Ivan Šedivý (*1980)


Ivan Šedivý
(*1980)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 50 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 7 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ivan Šedivý a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ivan Šedivý a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ivan Šedivý a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Ivan Šedivý

Pokud napíšete do hledání text osobaId:ivan-sedivy-1, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Ivan Šedivý nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ČJ Instance Nabytí právní moci Účastníci řízení Věc Typ správního řízení
ÚOHS-VZ/S0181/00 I. 20.09.2000 Nemocnice s poliklinikami Příbram
Dostavba stravovacího zařízení NsP Příbram - vybavení gastronomickou technologií Veřejná zakázka
ÚOHS-VZ/S0242/99 I. Nemocnice s poliklinikami Příbram
Odběr a zneškodňování odpadu specifického pro zdravotnická zařízení (dle Katalogu odpadů kódu č. 18 01 01 a 18 01 03) pro NsP Příbram Veřejná zakázka
Nalezli jsme 0 identifikovaných darů(celkem 0 Kč)politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 0 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Ivan Šedivý.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ivan Šedivý s firmou
Jizerská Investiční s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Jizerská Investiční s.r.o. (6. 4. 2017 - 21. 9. 2018)
Brána Šumavy, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Brána Šumavy, s.r.o. (14. 11. 2017 - 2. 8. 2018)
Resort Vir, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Resort Vir, s.r.o. (14. 11. 2017 - 2. 8. 2018)
Zámeček Destinov, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Zámeček Destinov, s.r.o. (8. 12. 2017 - 2. 8. 2018)
IM Partners s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v IM Partners s.r.o. (od 19. 5. 2016)
Aquapowerenergy, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Aquapowerenergy, s.r.o. (od 22. 6. 2015)
Sunpower solution s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Sunpower solution s.r.o. (od 25. 9. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.