Ivan Šedivý (*1980)

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, 50 000 Kč

Hledání v registru smluv Snadné hledání podle více kritérií

Prohledáváme jak metadata (informace o smlouvě), tak samotné texty smluv. Hledejte IČO, datové schránky, jména firem, jména lidí a úředníků anebo obsahu a tématu smlouvy.

Hledání politiků a dalších osob

Prohledáváme databázi současných a bývalých politiků, sponzorů politických stran a osob navázaných na politiku. Politiky hledáme podle jména (s i bez diakritiky). Stačí začít psát a začneme vám průběžně nabízet nejvhodnější osoby.

Politici a osoby podle příjmení

A Á B C Ć Č D Ď E F G H CH I J K L M N Ň O P Q R Ř S Ś Š T Ť U Ú V W Y Z Ž

Prohledávání transakcích na transparentních účtech

Prohledáváme transakce na transparentních účtech politických stran a hnutí, politických osob a vybraných organizacích. Můžete hledat jména firem, jména osob, čísla účtů a podobně.


Ivan Šedivý

Osoba s vazbami na politiky

Sponzor ODS v 2014, 50 000 Kč Opravit
Statistiky

Celkem 10 angažovaností, 0 smluv v Registru smluv, 0 Kč

Zkratka osoby pro hledání osobaId:ivan-sedivy-1
Pokud text osobaId:ivan-sedivy-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ivan Šedivý
Vyhledat smlouvy s vazbou na ivan-sedivy-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Jizerská Investiční s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 6. 4. 2017)
Společenství vlastníků domu čp. 22 v Příbrami I - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (17. 3. 2011 - 19. 12. 2013)
IM Partners s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (4. 5. 2006 - 19. 5. 2016)Společník s vkladem (od 24. 10. 2011)Souhrnný časový vztah mezi společnostmi (od 4. 5. 2006)
Aquapowerenergy, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (od 22. 6. 2015)Společník s vkladem (od 23. 9. 2015)
Sunpower solution s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu (6. 1. 2011 - 25. 9. 2015)Společník s vkladem (od 18. 1. 2011)Souhrnný časový vztah mezi společnostmi (od 6. 1. 2011)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.