Ivan Šedivý (*1980)

Ivan Šedivý
(*1980)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 50 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Ivan Šedivý sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 0 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Ivan Šedivý. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:ivan-sedivy-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Ivan Šedivý
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Ivan Šedivý a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ivan Šedivý s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Jizerská Investiční s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Jizerská Investiční s.r.o. (6. 4. 2017 - 21. 9. 2018)
IM Partners s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v IM Partners s.r.o. (od 19. 5. 2016)
Aquapowerenergy, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Aquapowerenergy, s.r.o. (od 22. 6. 2015)
Sunpower solution s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Sunpower solution s.r.o. (od 25. 9. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.