Jakub Kleindienst (*1975)

Jakub Kleindienst
(*1975)
Politik
Angažovanost
Angažoval se v 8 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 13 smluv v celkové výši 3 mil. Kč.
Rozhodnutí UOHS Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Jakub Kleindienst
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:jakub-kleindienst napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jakub Kleindienst
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Jakub Kleindienst a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Jakub Kleindienst s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
INVESTSERVIS, spol. s r.o. - soukromá firma 13 smluv
celkem 3 mil. Kč
Společník s vkladem v INVESTSERVIS, spol. s r.o. (28. 8. 2013 - 26. 5. 2014)
Unie neprofesionálních umění ČR - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Unie neprofesionálních umění ČR (od 18. 2. 2014)
Whenever, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Whenever, s.r.o. (od 2. 3. 2017)
Zámecký dvůr Líčkov s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Zámecký dvůr Líčkov s.r.o. (od 17. 6. 2014)
REKLAMA servis, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v REKLAMA servis, spol. s r.o. (od 28. 8. 2013)
SODECOM s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v SODECOM s.r.o. (od 28. 8. 2013)
JK KONCEPT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v JK KONCEPT s.r.o. (od 28. 8. 2013)
M.M.C. EURO CONSULT, organizační složka - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy None v M.M.C. EURO CONSULT, organizační složka (od 15. 12. 2011)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.