Jaroslav Bartoň (*1945)


Jaroslav Bartoň
(*1945)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2017, hodnota daru 5 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Jaroslav Bartoň (*1945)
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jaroslav Bartoň a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jaroslav Bartoň a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jaroslav Bartoň a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jaroslav Bartoň

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jaroslav-barton-15, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jaroslav Bartoň nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.