Jaroslav Škárka (*1970)


Funkce
Bývalý poslanec PČR, bývalý zastupitel MČ Praha 1 (nestr.).. poslanec 2010-2013
poslanec Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)
poslanec Parlamentu České republikyVěci veřejné ( zdroj)

Angažovanost
Jaroslav Škárka (*1970),Bývalý poslanec PČR, bývalý zastupitel MČ Praha 1 (nestr.).. poslanec 2010-2013 poslanec Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Jaroslav Škárka a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Jaroslav Škárka a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Jaroslav Škárka a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Jaroslav Škárka

Pokud napíšete do hledání text osobaId:jaroslav-skarka, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Jaroslav Škárka nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail lic. Jaroslav Škarka Město Ústí nad Orlicí vedoucí úředník územního samosprávného celku

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.