Jiří Brzobohatý (*1965)

Jiří Brzobohatý
(*1965)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
  • Nalezli jsme 23 identifikovaných darů (celkem 4 600 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
  • Nalezli jsme 24 bankovních transakcí (celkem 4 800 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Jiří Brzobohatý. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jiri-brzobohaty-11
Pokud text osobaId:jiri-brzobohaty-11 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Jiří Brzobohatý
Vyhledat smlouvy s vazbou na jiri-brzobohaty-11
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků pro dům čp. 1337, 1338, Macharova, Kolín V - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků pro dům čp. 1337, 1338, Macharova, Kolín V (od 11. 6. 2013)
Komlex Trading, spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Komlex Trading, spol. s r.o. (od 27. 8. 2014)
Euromilk s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Euromilk s.r.o. (30. 11. 1995 - 28. 6. 2013)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.