Mgr. Jiří Feyrer (*1971)

Mgr. Jiří Feyrer
(*1971)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 40 000 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 50 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 6 firmách
Mgr. Jiří Feyrer sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 1 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Mgr. Jiří Feyrer. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:jiri-feyrer-1
Pokud text osobaId:jiri-feyrer-1 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Mgr. Jiří Feyrer
Vyhledat smlouvy s vazbou na jiri-feyrer-1
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků Hybešova 261/22, Brno - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Hybešova 261/22, Brno (od 13. 1. 2016)
BD Křenová 68, družstvo v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BD Křenová 68, družstvo v likvidaci (8. 3. 2006 - 1. 1. 2014)
Kulový blesk s. r. o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Kulový blesk s. r. o. (od 31. 7. 2014)
Bytové družstvo Zborovská 11, Brno, družstvo v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Bytové družstvo Zborovská 11, Brno, družstvo v likvidaci (od 28. 1. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.