Mgr. Josef Houška (*1947)


Mgr. Josef Houška
(*1947)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2010, hodnota daru 7 000 Kč
Sponzor ČSSD v 2008, hodnota daru 8 300 Kč

Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Mgr. Josef Houška a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Mgr. Josef Houška a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Mgr. Josef Houška a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Mgr. Josef Houška

Pokud napíšete do hledání text osobaId:josef-houska-5, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Mgr. Josef Houška nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Mgr. Josef Houška s firmou
Nadační fond pro podporu vzdělávacích programů a mimoškolních aktivit dětí a mládeže v likvidaci - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Nadační fond pro podporu vzdělávacích programů a mimoškolních aktivit dětí a mládeže v likvidaci (od 26. 10. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.