MUDr. Josef Palas (*1949)

MUDr. Josef Palas
(*1949)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ČSSD v 2012, hodnota daru 10 000 Kč
Angažovanost
MUDr. Josef Palas (*1949)
Sponzoring
MUDr. Josef Palas sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 111 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem MUDr. Josef Palas. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:josef-palas napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na MUDr. Josef Palas
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na MUDr. Josef Palas a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.