Karel Gebrt (*1944)

Karel Gebrt
(*1944)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2017, hodnota daru 1 478 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován(a) v 2 firmách
Sdílení
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:karel-gebrt napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Karel Gebrt
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Karel Gebrt a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby ve firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem Vztah Karel Gebrt s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
ENERGIE Termo s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ENERGIE Termo s.r.o. (3. 10. 2016 - 29. 6. 2017)
ENERGIE Hydro s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ENERGIE Hydro s.r.o. (od 5. 10. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.