Libor Pařík (*1984)


Libor Pařík
(*1984)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor TOP 09 v 2017, hodnota daru 14 266 Kč ( zdroj)


Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:libor-parik, zobrazí se smlouvy s vazbou na Libor Pařík
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Libor Pařík a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Libor Pařík a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Libor Pařík a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Libor Pařík s firmou
JBCplast s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v JBCplast s.r.o. (od 7. 6. 2016)
Mariner Trade, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Mariner Trade, s.r.o. (20. 11. 2015 - 21. 11. 2017)
Artemisa, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Artemisa, s.r.o. (30. 9. 2009 - 4. 6. 2014)
JBCTRADE s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v JBCTRADE s.r.o. (od 17. 4. 2014)
JBCWORK s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v JBCWORK s.r.o. (17. 7. 2014 - 24. 10. 2017)
LiP trade s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v LiP trade s.r.o. (od 23. 11. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.