Libor Tkáč (*1959)


Libor Tkáč
(*1959)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Libor Tkáč (*1959)
Pokud napíšete do hledání text osobaId:libor-tkac, zobrazí se smlouvy s vazbou na Libor Tkáč
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Libor Tkáč a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Libor Tkáč a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Libor Tkáč a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
09ac8481-35c2-4bef-8270-2e43079ab636 Ing. Libor TKÁČ, Správa železniční dopravní cesty, státní organizace vedoucí zaměstnanec 2. stupně řízení
Nalezli jsme 3 bankovní transakce (celkem 7 000 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Libor Tkáč.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.