Marek Černoch (*1969)

Marek Černoch
(*1969)
Politik
Funkce
Poslanec PČR, 1. místopředseda hnutí (Úsvit), moderátor, zpěvák, pilot.. poslanec 2013-2017
poslanec Parlamentu České republikyÚsvit - Národní koalice ( zdroj)
Angažovanost
Marek Černoch (*1969),Poslanec PČR, 1. místopředseda hnutí (Úsvit), moderátor, zpěvák, pilot.. poslanec 2013-2017 poslanec Parlamentu České republikyÚsvit - Národní koalice.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 1-krát. Vyhledat všechny záznamy s Marek Černoch
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:marek-cernoch napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Marek Černoch
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Marek Černoch a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.