Marek Lang (*1974)

Marek Lang
(*1974)
Osoba s vazbami na politiky
Angažovanost
Angažoval se v 12 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 4 smlouvy v celkové výši 1 mil. Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 1 identifikovaný dar (celkem 100 000 Kč) politickým stranám. Ukázat bankovní transakce s identifikovanými dary
Nalezli jsme 1 bankovní transakci (celkem 100 000 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Marek Lang. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:marek-lang-2 napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Marek Lang
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Marek Lang a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Marek Lang s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
EEH s.r.o. - soukromá firma 3 smlouvy
celkem 1 mil. Kč
Člen statutárního orgánu v EEH s.r.o. (od 20. 3. 2017)
Millenium Technologies a.s. - soukromá firma 1 smlouva
celkem 0 Kč
Člen statutárního orgánu v Millenium Technologies a.s. (od 20. 4. 2016)
REsolar s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v REsolar s.r.o. (od 3. 6. 2013)
Cergeros a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Cergeros a.s. (od 20. 3. 2017)
MB SYNGAS s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v MB SYNGAS s.r.o. (od 29. 2. 2016)
Aliance pro energetickou soběstačnost, z.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Aliance pro energetickou soběstačnost, z.s. (od 3. 3. 2014)
BGI Solar s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v BGI Solar s.r.o. (od 16. 9. 2014)
Solar city s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Solar city s.r.o. (od 16. 9. 2014)
INVEST SOLAR s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v INVEST SOLAR s.r.o. (od 16. 9. 2014)
NISORIA a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v NISORIA a.s. (21. 12. 2012 - 1. 6. 2016)
Obnovitelně s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Marek Lang (*1974) Člen statutárního orgánu v Aliance pro energetickou soběstačnost, z.s. (od 3. 3. 2014) → společník s vkladem v Obnovitelně s.r.o.
Millenium Plasma s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Marek Lang (*1974) Člen statutárního orgánu v Millenium Technologies a.s. (od 20. 4. 2016) → společník s vkladem v Millenium Plasma s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.