Martin Fiala (*1951)

Martin Fiala
(*1951)
Politik
Funkce
Zastupitel města Jihlavy (TOP 09), obchodní ředitel.
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován(a) v 2 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:martin-fiala
Pokud text osobaId:martin-fiala napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Martin Fiala
Vyhledat smlouvy s vazbou na martin-fiala
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Podrobný výpis angažovanosti osoby ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

FVM invest, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v FVM invest, s.r.o. (16. 11. 2012 - 15. 3. 2016)
V.O.Bohemia Jihlavských skláren, s.r.o., v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Martin Fiala (*1951) Člen dozorčí rady v Jihlavské sklárny BOHEMIA, a.s. (7. 4. 1997 - 10. 11. 1998) → společník s vkladem v V.O.Bohemia Jihlavských skláren, s.r.o., v likvidaci

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.