Martin Knetig (*1972)

Martin Knetig
(*1972)
Politik
Funkce
Bývalý poradce ministra životního prostředí Pavla Drobila.
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:martin-knetig
Pokud text osobaId:martin-knetig napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Martin Knetig
Vyhledat smlouvy s vazbou na martin-knetig
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Investiční fond MERCIA, a.s. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Investiční fond MERCIA, a.s. v likvidaci (14. 10. 2016 - 24. 3. 2017)
KREDITAL INVESTIČNÍ FOND ,a.s. "v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v KREDITAL INVESTIČNÍ FOND ,a.s. "v likvidaci" (20. 3. 2015 - 24. 3. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.