Miroslav Grepl (*1951)

Miroslav Grepl
(*1951)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Svobodní v 2017, hodnota daru 200 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 8 firmách
Miroslav Grepl sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 700 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Miroslav Grepl. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:miroslav-grepl
Pokud text osobaId:miroslav-grepl napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Miroslav Grepl
Vyhledat smlouvy s vazbou na miroslav-grepl
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

CIAO CZ s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v CIAO CZ s.r.o. (od 31. 10. 2015)
SPAVEX, spol. s r.o.- v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v SPAVEX, spol. s r.o.- v likvidaci (od 29. 10. 2015)
GREPL, s.r.o.- v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v GREPL, s.r.o.- v likvidaci (od 24. 7. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.