Miroslav Němeček (*1972)


Miroslav Němeček
(*1972)
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 6 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:miroslav-nemecek, zobrazí se smlouvy s vazbou na Miroslav Němeček
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Miroslav Němeček a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Miroslav Němeček a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Miroslav Němeček a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Nalezli jsme 2 bankovní transakce (celkem 0 Kč)s politickými stranami s osobou se jménem Miroslav Němeček.Ukázat tyto bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Miroslav Němeček s firmou
Společenství vlastníků Opavská 2654, Teplice - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Opavská 2654, Teplice (od 14. 5. 2014)
NK Projekt s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v NK Projekt s.r.o. (od 10. 5. 2014)
PRVNÍ IZOLAČNÍ GROUP s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PRVNÍ IZOLAČNÍ GROUP s.r.o. (od 28. 8. 2013)
PRVNÍ IZOLAČNÍ ALFA, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PRVNÍ IZOLAČNÍ ALFA, s.r.o. (27. 3. 2014 - 4. 8. 2016)
ALFA realitní s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ALFA realitní s.r.o. (od 28. 8. 2013)
PRVNÍ IZOLAČNÍ OBCHOD s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v PRVNÍ IZOLAČNÍ OBCHOD s.r.o. v likvidaci (19. 2. 2014 - 20. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.