Ondřej Nezdara (*1978 )


Ondřej Nezdara
(*1978 )
Osoba s vazbami na politiky

Angažovanost
Angažoval se v 18 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 4 smlouvy v celkové výši 785 895  Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Ondřej Nezdara a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Ondřej Nezdara a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Ondřej Nezdara a navázaných firmách ve všech databázích
Ondřej Nezdara osobně v insolvenčním rejstříku

Ondřej Nezdara osobně není v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Ondřej Nezdara osobně není v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Ondřej Nezdara osobně není v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Firmy navázané na Ondřej Nezdara v insolvenčním rejstříku

Firmy navázané na Ondřej Nezdara nejsou v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Firmy navázané na Ondřej Nezdara nejsou v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Firmy navázané na Ondřej Nezdara nejsou v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Veřejné zakázky firem navázaných na Ondřej Nezdara

Firmy navázané na Ondřej Nezdara jsme ve veřejných zakázkach jako dodavatel nenašli. Upozornit, když se stane dodavatelem

Firmy navázané na Ondřej Nezdara jsme ve veřejných zakázkach jako zadavatel nenašli. Upozornit, když se stane zadavatelem

Hledání informací s vazbou na Ondřej Nezdara

Pokud napíšete do hledání text osobaId:ondrej-nezdara, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na Ondřej Nezdara nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Ondřej Nezdara s firmou
Bohempia s.r.o. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 707 245  Kč
Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v Bohempia s.r.o.
Dateio s.r.o. - soukromá firma 2 smlouvy
celkem 78 650  Kč
Společník s vkladem v Dateio s.r.o. (od 23. 3. 2016)
Silva Vetus Bona, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Silva Vetus Bona, s.r.o. (od 23. 3. 2016)
Společenství vlastníků Rooseveltova 612, Praha 6 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Rooseveltova 612, Praha 6 (od 1. 1. 2016)
Bona Venture Partners s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016)
Bona Solar Sever s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bona Solar Sever s.r.o. (od 1. 12. 2016)
Bona Solar CZ s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Bona Solar CZ s.r.o. (od 23. 3. 2016)
Platinum Management, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Platinum Management, s.r.o. (27. 2. 2018 - 1. 12. 2019)
Hudsola Invest, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Hudsola Invest, s.r.o. (15. 2. 2017 - 1. 6. 2017)
NADAČNÍ FOND ABSOLVENTŮ SCHŠ - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v NADAČNÍ FOND ABSOLVENTŮ SCHŠ (od 23. 3. 2016)
Bona Venture PVF a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → akcionář v Bona Venture PVF a.s.
Bona Solar Gamma s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v Bona Solar Gamma s.r.o.
Bona Solar Delta s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v Bona Solar Delta s.r.o.
BVP Hledíková s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v BVP Hledíková s.r.o.
Bona Solar Beta s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v Bona Solar Beta s.r.o.
SUN GREEN Tech s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v Bona Solar Gamma s.r.o. → společník s vkladem v SUN GREEN Tech s.r.o.
Zamuner Real, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v BVP Hledíková s.r.o. → společník s vkladem v Zamuner Real, s.r.o.
PM ALFA, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Nepřímá vazba přes:
Ondřej Nezdara (*1978 ) Člen statutárního orgánu v Bona Venture Partners s.r.o. (od 17. 6. 2016) → společník s vkladem v Bona Solar Beta s.r.o. → společník s vkladem v PM ALFA, s.r.o.

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 349 lidí darovalo 980 825 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomozte nám i vy