Petr Ibl (*1954)

Petr Ibl
(*1954)
Politik
Funkce
poslanec 2002-2006
poslanec Parlamentu České republikyČeská strana sociálně demokratická
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 4 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:petr-ibl
Pokud text osobaId:petr-ibl napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Ibl
Vyhledat smlouvy s vazbou na petr-ibl
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Společenství vlastníků Ve Lhotce 902, 903 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Společenství vlastníků Ve Lhotce 902, 903 (16. 8. 2016 - 19. 3. 2017)
Bytové družstvo Ve Lhotce, Růženínská - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bytové družstvo Ve Lhotce, Růženínská (28. 4. 2007 - 25. 11. 2016)
S+R, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v S+R, s.r.o. (od 25. 11. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.