Petr Křepela (*1960)


Petr Křepela
(*1960)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor KDU-ČSL v 2014, hodnota daru 10 000 Kč


Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:petr-krepela, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Křepela
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Petr Křepela a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Petr Křepela a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Petr Křepela a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
c962722b-fea7-43b3-948c-517d9faaaa5e Martin Vančura Obec Hostěradice, Technické služby Hostěradice starosta, vedoucí zaměstnanec 2. stupně řízení
eaa564dc-4a17-4ef2-87b8-c20a65b42260 Bc. Marek Šeiner Obec Hostěradice, Technické služby Hostěradice starosta, vedoucí zaměstnanec 2. stupně řízení

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Petr Křepela s firmou
Technické služby Hostěradice - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Technické služby Hostěradice (1. 3. 2011 - 1. 12. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.