Petr Křepela (*1960)

Petr Křepela
(*1960)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2014, hodnota daru 10 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 1 firmě
Zkratka osoby pro hledání osobaId:petr-krepela
Pokud text osobaId:petr-krepela napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Křepela
Vyhledat smlouvy s vazbou na petr-krepela
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Technické služby Hostěradice - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Technické služby Hostěradice (1. 3. 2011 - 1. 12. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.