Petr Smutný (*1947)

Petr Smutný
(*1947)
Politik
Funkce
Bývalý radní Plzeňského kraje, bývalý senátor. senator 1996-1998, senator 1998-2000, senator 2000-2002, senator 2002-2004, senator 2004-2006
Angažovanost
Angažoval se v jedné státní firmě. Angažoval se také v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sponzoring
Nalezli jsme 8 bankovních transakcí (celkem - 5 530 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Petr Smutný. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:petr-smutny napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Petr Smutný
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Petr Smutný a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Petr Smutný s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
STATIS, obecně prospěšná společnost - v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Oprávněná osoba nadačního fondu v STATIS, obecně prospěšná společnost - v likvidaci (od 24. 10. 2015)
Centrum sociálně-ekologického pokroku,obecně prospěšná společnost - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Oprávněná osoba nadačního fondu v Centrum sociálně-ekologického pokroku,obecně prospěšná společnost (od 24. 10. 2015)
GeoLoci, o.p.s. - firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v GeoLoci, o.p.s. (od 22. 10. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.