Petr Zavřel (*1981)


Petr Zavřel
(*1981)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 40 000 Kč

Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Petr Zavřel a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Petr Zavřel a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Petr Zavřel a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Petr Zavřel

Pokud napíšete do hledání text osobaId:petr-zavrel-5, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Petr Zavřel nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ID Osoba Organizace Funkce
Detail Ing. Petra Zavřelová Městys Černá Hora místostarosta / zástupce starosty

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Petr Zavřel s firmou
Trecho s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Trecho s.r.o. (29. 12. 2016 - 1. 11. 2017)
IFACTORY, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v IFACTORY, s.r.o. (29. 12. 2016 - 31. 10. 2017)
TAKSLEZ, s.r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v TAKSLEZ, s.r.o. v likvidaci (27. 12. 2016 - 6. 6. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.