Roland Meissner (*1961 )


Roland Meissner
(*1961 )
Nepolitická osoba
Podpora politických stran
Plastika Pipes Trade, s.r.o. sponzor ČSSD (R. Meissner člen statutárního orgánu 11. 9. 2006 - 16. 2. 2009) v 2009, hodnota daru 49 500 Kč ( zdroj)
Plastika Pipes Trade, s.r.o. sponzor ODS (R. Meissner člen statutárního orgánu 11. 9. 2006 - 16. 2. 2009) v 2009, hodnota daru 45 000 Kč ( zdroj)
Plastika Pipes Trade, s.r.o. sponzor ČSSD (R. Meissner člen statutárního orgánu 11. 9. 2006 - 16. 2. 2009) v 2009, hodnota daru 20 000 Kč ( zdroj)
Plastika Pipes Trade, s.r.o. sponzor ČSSD (R. Meissner člen statutárního orgánu 11. 9. 2006 - 16. 2. 2009) v 2008, hodnota daru 50 000 Kč ( zdroj)
Plastika Pipes Trade, s.r.o. sponzor ODS (R. Meissner člen statutárního orgánu 11. 9. 2006 - 16. 2. 2009) v 2006, hodnota daru 50 000 Kč ( zdroj)

Angažovanost
Roland Meissner (*1961 )
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Roland Meissner a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Roland Meissner a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Roland Meissner a navázaných firmách ve všech databázích
Roland Meissner osobně v insolvenčním rejstříku

Roland Meissner osobně není v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Roland Meissner osobně není v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Roland Meissner osobně není v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Firmy navázané na Roland Meissner v insolvenčním rejstříku

Firmy navázané na Roland Meissner nejsou v insolvečním rejstříku jako dlužník. Upozornit, když se stane dlužníkem

Firmy navázané na Roland Meissner nejsou v insolvečním rejstříku jako věřitel. Upozornit, když se stane veřitelem

Firmy navázané na Roland Meissner nejsou v insolvečním rejstříku jako insolvenční správce. Upozornit, když se stane insolvenčním správcem

Veřejné zakázky firem navázaných na Roland Meissner

Firmy navázané na Roland Meissner jsme ve veřejných zakázkach jako dodavatel nenašli. Upozornit, když se stane dodavatelem

Firmy navázané na Roland Meissner jsme ve veřejných zakázkach jako zadavatel nenašli. Upozornit, když se stane zadavatelem

Hledání informací s vazbou na Roland Meissner

Pokud napíšete do hledání text osobaId:roland-meissner, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na Roland Meissner nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.

Pomozte nám udržovat český stát transparentní

Za tři roky nám 385 lidí darovalo 1 032 843 Kč .

  • Kontrolujeme politiky a úředníky, zda s našimi penězi zacházejí správně.
  • Stali jsme se důležitým zdrojem informací pro novináře.
  • Zvyšujeme transparentnost českého státu.
  • Pomáháme státu zavádět moderní e-government.

Pomozte nám i vy