Šimon Vlček (*1991)

Šimon Vlček
(*1991)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 40 000 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 4 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:simon-vlcek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Šimon Vlček
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Šimon Vlček a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Šimon Vlček s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
ProfiPower Company s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v ProfiPower Company s.r.o. (11. 6. 2014 - 15. 8. 2015)
CYBER-GUARD ENTERPRISE LTD - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v CYBER-GUARD ENTERPRISE LTD (11. 6. 2014 - 21. 6. 2018)
JAMI-JUST Plzeň s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v JAMI-JUST Plzeň s.r.o. (od 26. 7. 2012)
Virtual Business s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Virtual Business s.r.o. (30. 11. 2017 - 19. 12. 2018)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.