Štěpán Štrébl (*1990)

Štěpán Štrébl
(*1990)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 4 806 Kč
Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 1 700 Kč
Angažovanost
Angažoval se v 5 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Centrální registr oznámení Tato osoba se vyskytuje v databázi 2-krát. Vyhledat všechny záznamy s Štěpán Štrébl
Sponzoring
Štěpán Štrébl sponzoroval politické strany:
Nalezli jsme 43 bankovních transakcí (celkem - 1 462 745 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Štěpán Štrébl. Ukázat bankovní transakce
Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:stepan-strebl napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Štěpán Štrébl
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Štěpán Štrébl a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Štěpán Štrébl s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
STREBL Group a.s. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v STREBL Group a.s. (od 11. 10. 2013)
STREBL Properties s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v STREBL Properties s.r.o. (od 4. 2. 2015)
Studentské fórum, v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Likvidátor v Studentské fórum, v likvidaci (od 10. 5. 2014)
1. Pirátská s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Prokurista v 1. Pirátská s.r.o. (18. 7. 2017 - 10. 7. 2018)
Firma POINT s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Firma POINT s.r.o. (25. 1. 2012 - 25. 3. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.