Tomáš Janák (*1964)


Tomáš Janák
(*1964)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran

Sponzor Piráti v 2017, hodnota daru 165 Kč ( zdroj)


Angažovanost
Angažoval se v 3 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Pokud napíšete do hledání text osobaId:tomas-janak-2, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Janák
Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Tomáš Janák a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Tomáš Janák a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Tomáš Janák a navázaných firmách ve všech databázích
na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Tomáš Janák s firmou
Stěnava CZ, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v Stěnava CZ, s.r.o. (6. 11. 2015 - 10. 8. 2017)
Stěnava EU, s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Stěnava EU, s.r.o. (14. 5. 2008 - 10. 8. 2017)
STĚNAVA veřejná obchodní společnost (zkratka STĚNAVA v.o.s.) - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v STĚNAVA veřejná obchodní společnost (zkratka STĚNAVA v.o.s.) (4. 11. 2015 - 10. 8. 2017)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.