Tomáš Mihula (*1968)

Tomáš Mihula
(*1968)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor ODS v 2014, hodnota daru 40 000 Kč
Sponzor ODS v 2010, hodnota daru 20 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 2 firmách
Tomáš Mihula sponzoroval politické strany:
  • Nalezli jsme 4 bankovní transakce (celkem 0 Kč) s politickými stranami s osobou se jménem Tomáš Mihula. Ukázat bankovní transakce
    Upozornění: Jedná se o transakce ve kterých se vyskytuje osoba stejného jména. Nemusí jít o stejnou osobu.
Zkratka osoby pro hledání osobaId:tomas-mihula
Pokud text osobaId:tomas-mihula napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Tomáš Mihula
Vyhledat smlouvy s vazbou na tomas-mihula
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

Bytové družstvo K. Pokorného 1402 - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Bytové družstvo K. Pokorného 1402 (19. 6. 2013 - 12. 11. 2014)
Arrow line, a.s. " v likvidaci" - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen dozorčí rady v Arrow line, a.s. " v likvidaci" (20. 9. 2012 - 7. 4. 2014)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.