Václav Musílek (*1958)


Funkce
Místopředseda strany, radní MČ Praha 8 (SBB), mediální poradce.

Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Hlídání osoby

Hlídání emailem

Hlídat nové smlouvy v registru smluv spojené s Václav Musílek a navázanými firmami
Hlídat nové veřejné zakázky spojené s Václav Musílek a navázanými firmami
Hlídat všechny novinky o Václav Musílek a navázaných firmách ve všech databázích

Hledání informací s vazbou na Václav Musílek

Pokud napíšete do hledání text osobaId:vaclav-musilek, zobrazí se smlouvy, veřejné zakázky, dary a další informace, které mají vazbu na s vazbou na Václav Musílek nebo firmy touto osobou přímo či nepřímo vlastněnou či řízenou.

Sdílení

na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
ČJ Instance Nabytí právní moci Účastníci řízení Věc Typ správního řízení
ÚOHS-VZ/S0030/99 I. Městská část Praha 8 - Libeň Správa vybraných domů ve vlastnictví obce, tj. hl. m. Prahy, svěřených městské části Praha 8 Veřejná zakázka

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Václav Musílek s firmou
TAMEX spol. s r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v TAMEX spol. s r.o. (od 16. 7. 2015)
MEDIA UNIVERSUM spol. s r.o. v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v MEDIA UNIVERSUM spol. s r.o. v likvidaci (od 30. 11. 2016)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.