Vítězslav Nováček (*1967)

Vítězslav Nováček
(*1967)
Osoba s vazbami na politiky
Podpora politických stran
Sponzor KDU-ČSL v 2012, hodnota daru 15 000 Kč
Angažovanost
Celkem 0 smluv v reg.smluv za celkem 0 Kč, angažován v 5 firmách
Zkratka osoby pro hledání osobaId:vitezslav-novacek
Pokud text osobaId:vitezslav-novacek napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Vítězslav Nováček
Vyhledat smlouvy s vazbou na vitezslav-novacek
Sdílení

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Angažovanost ve firmách

Ukázat pouze aktuální vazby Zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby Ukázat všechny vazby včetně historických

studio bydlení MV s.r.o. - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v studio bydlení MV s.r.o. (od 8. 11. 2015)
"TRISYS, spol. s r.o." - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Společník s vkladem v "TRISYS, spol. s r.o." (od 8. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.