Zdeňka Horníková (*1952)

Zdeňka Horníková
(*1952)
Politik
Funkce
Viceprezidentka NKÚ, bývalá poslankyně PČR, bývalá starostka města Náchoda (ODS).. poslanec 1996-1998, poslanec 1998-2002, poslanec 2002-2006, poslanec 2006-2010, poslanec 2010-2013
poslanec Parlamentu České republikyObčanská demokratická strana ( zdroj)
Angažovanost
Angažoval se v 2 soukr.firmách, tyto firmy získaly od státu od 2016 celkem 0 smluv v celkové výši 0 Kč.
Sdílení na Facebook na Twitter Vložit do vlastní stránky
Zkratka osoby pro hledání Pokud text osobaId:zdenka-hornikova napíšete do hledání, zobrazí se smlouvy s vazbou na Zdeňka Horníková
Vyzkoušet a najít vše s vazbou na Zdeňka Horníková a navázané firmy
Hlídat novinky o této osobě
a zasílat je na email

Podrobný výpis angažovanosti osoby v soukromých firmách

Přehledný výpis vazeb osoby a firem navzájem

Firma Obchody firmy se státem od 2016 Vztah Zdeňka Horníková s firmou
Právě zobrazujeme aktuální a nedávno skončené vazby
Ukázat všechny vazby osoby dle obchodního rejstříku Ukázat všechny vazby včetně historických
Nadační fond Zdeňky Horníkové v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen statutárního orgánu v Nadační fond Zdeňky Horníkové v likvidaci (10. 11. 2008 - 20. 10. 2015)
o.p.s. "FAUST" v likvidaci - soukromá firma Nenalezli jsme žádné smlouvy Člen správní rady v o.p.s. "FAUST" v likvidaci (od 10. 11. 2015)

Politici, osoby a jejich vazby

Pracujeme s daty politiků a dalších osob s vazbami na politiku (příbuzní, lobisté, poradci, sponzoři politických stran apod.). Pokud někde použijeme zkratkovité pojmenování "politik", vždy tím myslíme tuto širší skupinu lidí.

Pracujeme s přímými a nepřímými vazbami (majitel, statutární orgán) mezi českými ekonomickými subjekty a politiky. Zobrazujeme nejen aktuální, ale i historické (neplatné) vazby osob na firmy. U historických vazeb rozlišujeme vazby nedávné (5 let neaktuální) a historické. Nedávné a aktuální vazby jsou vazby, které nás zajímají nejvíce a pokud není určeno jinak, zobrazujeme a pracujeme s těmito vazbami. (Proč vás zajímají neaktuální vztahy? Vysvětlete mi to)

Nezobrazujeme smlouvy se subjekty vlastněné státem či místními úřady, ve kterých je angažovanost politiků daná zákony či pracovní náplní.