Hlídač Česká informační agentura životního prostředí Týdenní dostupnost pro Česká informační agentura životního prostředí

Česká informační agentura životního prostředí
https://helpdesk.cenia.cz/hdPublic/helpdesk/

Česká informační agentura životního prostředí Sofistikované vyhledávání a poskytování informací z oblasti životního prostředí pro širokou i odbornou veřejnost s podporou sledování a správy dotazu a řízení naplňování znalostní báze. Podpora ohlašování do ISPOP; dále podpora REACH, odpadového hospodářství, IRZ, IPPC, ad.


Zabezpečení komunikace

B
Certifikát expiruje za 340 dní.

Výsledek analýzy HTTPS na helpdesk.cenia.cz ze dne 15.08.2022

Služba se nedrží doporučených postupů a jeho nastavení je zastaralé. Sice to neznamená bezprostřední a snadno zneužitelné ohrožení, ale je to znak špatně spravovaného serveru a útok je za určitých okolností možný.


Dostupnost za poslední týden

V období od 09.08.2022 02:50 do 16.08.2022 02:49 běžela služba v pořádku po 17,73 % doby. Pomalu běžela 82,16 % (tj. celkem 5 dnů 18,0 hodin).

Nedostupná byla 0,11 % (tj. celkem 11,1 minut). Nejdelší výpadek trval 1,3 hodin.


Dostupnost serveru

Za posledních 24 hodin

Za posledních 7 dní

Další služby

Hlídání dostupnosti státní webů. Co to vlastně děláme?

Měříme každou minutu, zda důležité weby státu vůbec běží, a pokud ano, tak jak rychle odpovídají. A tomu odpovídají i zobrazené barvy. Pokud služba odpovídá rychle, dáváme zelenou - v pořádku. Pokud odpovídá déle, dáváme oranžovou - pomalá odpověď.. Pokud neodpoví nebo odpoví za dlouhou dobu, použijeme červenou za nedostupnost.

Systém hodnocení HTTPS je jednoduchý: A+ je nejlepší známka, F nejhorší, M znamená špatné jméno serveru v certifikátu, T znamená špatný certifikát, X že zabezpečený přenos není vůbec podporován.

Podrobný popis měření a hodnocení.

Údaje na této stránce mohou být až 20 minut staré.